Neler Yapıyoruz ?

Küreselleşen dünyamızda kesinlikle “fark yaratmak” anahtar kelime… Ama bilginin hızla yayıldığı günümüz dünyasında farklı olmak da bir o kadar zor. Tasarım odaklı bir  reklam ajansı olarak bu noktada yola çıkıyoruz. Aynı fikirde olduğumuz, aynı heyecanı hissettiğimiz markaların uzun soluklu bu yarışında çözüm ortağı olmak ve bunu onlara aktarmak istiyoruz. Markayı daha ileriye taşımak ve tüketici ile daha iyi iletişim kurmak için kendimizi reklamcının değil tüketicinin yerine koyuyoruz.

Bütünleşmiş pazarlama iletişimi ile doğru hedef kitleyi belirleyerek profesyonel çalışmalar tasarlıyoruz. Marka stratejileri yazıyor, hızlı, etkili ve göz alıcı yaratıcı fikirler üretiyoruz.

Marka Tasarım

Markanızı başarıya götürecek yol haritası

Markanızı sektördeki rakiplerinizden farklı bir kimlikte ön plana çıkartıyoruz.Müşterilerimizin periyodik büyüme analizlerini, hedef kitlede bulunan tüketicilerin algısındaki konumunu ölçümler yaparak sizinle paylaşıyoruz. Var olan stratejileri geliştirmekle kalmıyor marka kimliğinize uygun yeni stratejiler de geliştiriyoruz. Hedefinize ulaşmanız gereken yolda atmanız gereken adımları belirliyor ve zamanlıyor, riskinizi sıfıra indirip markalaşma yolunda en yakın arkadaşınız oluyoruz.

Gelişim

Bumerang Creative olarak; etkili reklam kampanyaları tasarlıyor  arama motoru optimizasyonu tekniklerini etkili hale getiriyor, markaya karşı oluşabilecek tehditlere odaklanıp geliştiriyoruz. Geleneksel medya ve dijital medyayı aktif kullanarak markayı her alanda destekliyor ve güçlendiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijitali farklı kılan, klasik reklamcılıktan daha esnek olmasıdır. Creative olmak da bunu gerektirir.

Sosyal medya pazarlaması; Facebook, Linkedn, Instagram, YouTube, Twitter gibi sosyal medya mecralarının, marka farkındalığı, dönüșüm ve satıșlar için stratejik olarak kullanılmasıdır. Bumerang Creative olarak dijital etkileşim çağının dinamik ve kullanıcı merkezli atmosferiyle uyumlu yeni sosyal medya iletişim süreçleri oluşturmalarına, sosyo kültürel ve sosyo ekonomik yaklaşımlarla hedefledikleri kitlelere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Video Prodüksiyon

Tüm hayatlarını görüntüye adamış, estetik algısı yüksek ve teknik açıdan donanımlı yaratıcı bir kadro.

Tv programları, belgeseller, tanıtım filmleri, animasyonlar, sosyal medya ve Youtube videoları gibi çeşitli alanlarda çekim, kurgu, motion graphics ve animasyon kabiliyetleriyle yaratıcı fikirler ve yenilikçi projeler. Ayrıca tüm bu prodüksiyon sürecinde senaryo ve storyboard hazıranması, cast ve mekan seçimi, teknik ekip ve ekipman belirlenmesi sürecinde de etkin bir rol üstlenerek sizlere hizmet sunuyoruz.

Sosyal Medya

Günümüzde dünya çapında milyarlarca insan tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya, çok sayıda işletme, ve kuruluşa ulaşma yolunda en etkili yöntemdir.

Bumerang Creative olarak bizler; sosyal medyayı markaların müşterilerine ulaşabileceği bir araç, bağ kurabilme fırsatı olarak görüyoruz. Sosyal medya reklamcılığı için yeni stratejiler geliştirerek reklamlarınızı milyonlarca kişiye ulaştırırken özgün içerikler geliştirip tasarımlarla destekleyerek marka yatırımına katkı sağlıyoruz.

Geliştirdiğimiz yaratıcı içeriklerimizle müşterilerimizin hedef kitlesi üzerinde maksimum etkileşim yakalamasını sağlıyoruz.

Web Tasarım

Tasarımları kişisel zevklere göre değil, kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutacak şekilde tasarlıyoruz.

Web sitenizi tamamen özgün tasarım ve içeriklerle tasarlıyoruz.Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.Özgün kodlama ve çeşitli yöntemlerle web sitenizin hızını maksimuma çıkarıyoruz.Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.SEO’ya projeyi kodlarken başlayıp faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

Başa dön tuşu